OSGBTV CANLI YAYINLARIMIZ ve YENİ ÜYELİK SİSTEMİMİZ HK.

Değerli katılımcılarımız sınava hazırlık çalışmalarında ilk canlı yayını 28.04.2013 te gerçekleştiren OSGBTV artan maliyetlererağmen 18 Mayıs 2013 - 18 Ağustos 2013 - 21 Aralık 2013 - 23 Şubat 2014 - 23 Mayıs 2014 sınav dönemlerinde takipçilerini bu 5 (beş) dönem boyunca yalnız bırakmadan geceli gündüzlü çalışarak desteklerini sonuna kadar sürdürmeye gayret göstermiş ve verdiği sözlerin arkasında ilk günden itibaren durmaya gayret göstermiştir. Artan maliyetler nedeniyle osgbtv bundan sonra üyelik sistemini değiştirerek Canlı yayınlar nedeniyle bu bahsi geçen sınav dönemlerinden 18 Ağustos2013 ten 23 Ağustos 2013 e kadar devam eden dönemlerin yayın tekrarlarını izleyebileceğiniz bir üyelik sistemine dönüştürülmüştür.

Bu üyelik sistemine daha önce bizden ücretli hizmet almış olan (yukarıdaki eğitim dönemlerinin herhangi birinde ücretli üye olmuş) katılımcılar otomatik olarak sisteme eklenmiştir.

Bundan sonraki süreçte osgbtv ye üye olmak için 100 TL + KDV lik tutarı ödeyen her bir katılımcı artık osgbtv üzerindeki tüm sınava hazırlık çalışmalarından faydalanabileceği gibi meslekte gelişim videolarını kapsayan eğitimleri de ücretsiz olarak alabileceklerdir. Sitemizde kaynaklar bölümünü kullanıp, en güncel yönetmeliklere ulaşabileceklerdir.

Bizlere destek olmak ve site içeriklerinden faydalanmak için Üyelik formunu doldurabilir ve üyelik formunun sonunda yer alan banka hesaplarımıza ücretinizi yatırabilirsiniz.

 


   
Canlı Eğitimlerden haberdar olmak için bizi aşağıdaki kanallardan takip edebilirsiniz.
http://facebook.com/groups/osgbtv (Gruba katıl linkine tıklayın. Gruba katıldıktan sonra Bildirim Ayarları butonundan tüm gönderileri seçin)
Ana Sayfaya dönmek için tıklayın