Genel haberler ve duyurular

TartışmaBaşlatanYanıtlarSon mesaj
[OSGBMED] 27 Aralık İş Güvenliği Uzmanlığı Sınavı Ön Kayıtları Başladı. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
15 Nov 2014, Sat, 22:34
[OSGBMED] 23 Şubat İG Uzmanlığı Sınava Hazırlık Detayları Ön Kayıtlar Başladı. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
16 Jan 2014, Thu, 20:41
[ISGDEM Mesut Toraman] Yeni Yılınız Kutlu Olsun Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
30 Dec 2013, Mon, 23:18
Duyuru: 21 Aralık İG Uzm. ve İY Hek.Sınavı İtiraz edilebilir sorular hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
24 Dec 2013, Tue, 18:15
Yüz Karası Değil Ekmek Parası Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
20 Nov 2013, Wed, 17:03
DUYURU 15 KASIM CANLI YAYIN TARİHİ ERTELENMİŞTİR Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
15 Nov 2013, Fri, 13:54
21 ARALIK SINAV UYGULAMA DUYURUSU Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
11 Nov 2013, Mon, 16:36
21 ARALIK İŞ GÜVENLİĞİ UZMANLIĞI SINAVLARINA KATILACAK OLANLARA BÜYÜK FIRSAT Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
8 Nov 2013, Fri, 09:27
İsg Çalıştayı Canlı Yayını Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
1 Sep 2013, Sun, 10:09
İSG Çalıştayı Kayıtları Devam ediyor. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
26 Aug 2013, Mon, 10:14
Değerli kursiyerlerimiz sınav giriş begleleriniz açıklanmıştır Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
13 Aug 2013, Tue, 14:29
Bayramınız kutlu olsun Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
6 Aug 2013, Tue, 18:36
IPHONE UYGULAMASI Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 1 esra dukkanci
2 Aug 2013, Fri, 18:58
TORBA YASANIN 55 . 56. VE 101. MADDELERİNİN RESMİ GAZETE’DE ONAYLANMASI Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
2 Aug 2013, Fri, 14:12
Çok Tehlikeli İşlerde Görevlendirilebilecek (C) Sınıfı İş Güvenliği Uzmanları Hakkında Önemli Duyuru !!! Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
30 Jul 2013, Tue, 15:52
18 Ağustos Sınav Çalışmalarına ait Çalışma Planı Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
18 Jul 2013, Thu, 11:24
İsgdem & Osgbtv.com üzerinden Yapılacak 18 Ağustos sınav çalışmaları Canlı Yayın Etkinliği hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
18 Jul 2013, Thu, 11:23
Yeni Yönetmelik Yayınlandı Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
16 Jul 2013, Tue, 11:46
İş Güvenliği Uzmanı Olabilecekler Değişti Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
12 Jul 2013, Fri, 15:56
Torba yasadaki Madde 55 ve Madde 56 Kabul Edildi Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 1 isgdemmesut toraman
7 Jul 2013, Sun, 21:25
18 Ağustos Sınav Uygulama Duyurusu Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
3 Jul 2013, Wed, 16:54
Canlı Eğitim Duyurusu 28 Haziran 2013 Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
27 Jun 2013, Thu, 23:07
Canlı Yayın Etkinliği Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
24 Jun 2013, Mon, 09:45
6331 Sayılı Kanun Hakkında (Sınav Çalışmaları Kapsamında)Yapılan Canlı Eğitim Saatleri Değişikliği Hk Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
21 Jun 2013, Fri, 22:27
19 Haziran 2013 Sn.Sema ÖZKAN'ın sunumuyla gerçekleştirilen Canlı Eğitim hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
20 Jun 2013, Thu, 10:34
6331 Sayılı Kanunun yürürlüğünün ertelenmesi çalışmaları hakkındaki duyurumuz Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
19 Jun 2013, Wed, 23:56
18 Ağustos 2013 Yeni Müfredat Çalışma Planı Hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
17 Jun 2013, Mon, 20:53
Önemli Duyuru: 18 Mayıs 2013 İşyeri Hekimi ve İş Güvenliği Uzmanlığı Sınav İtirazları Hakkında !!! (12.6.2013) Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 3 Yönetim Kullanıcı
17 Jun 2013, Mon, 20:18
18 Ağustos 2013 İSG Uzmanlığı Sınavına Girecek Kursiyerlerimizin Dikkatine! Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
17 Jun 2013, Mon, 12:55
18 Mayıs İsg Uzmanlığı ve İşyeri Hekimliği sınavını kazanan kursiyerlerimizin yapması gereken işlemler hk. Bakanlık Duyurusu Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
13 Jun 2013, Thu, 15:37
18 Mayıs İSG Uzmanlığı ve İş Yeri Hekimliği Sınav Sonuçları açıklandı. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
12 Jun 2013, Wed, 14:31
18 Mayıs 2013 İSG Uzmanlığı Sınavı İptal edilen sorular hk. Bakanlık duyurusu Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
4 Jun 2013, Tue, 23:38
18 MAYIS SINAVI İTİRAZ EDİLEBİLECEK SORULAR Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 3 Esin Aydoğdu
22 May 2013, Wed, 17:38
Canlı Yayın Soru Çözüm Etkinliğimiz Hk Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 2 Sezer Gündoğmuş
20 May 2013, Mon, 21:00
13 Mayıs 2013 Metin TOPÇU Canlı Yayın yayın akışı hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 2 Yönetim Kullanıcı
17 May 2013, Fri, 11:14
20 Mayıs Pazartesi Canlı Yayın Etkinliği Hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
17 May 2013, Fri, 11:00
18 Mayıs sınav Çalışmaları Çalışma Planına ait değişiklik hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
13 May 2013, Mon, 16:39
Sınav Giriş Kartlarınız Meb.gov.tr de yayınlanmıştır. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
13 May 2013, Mon, 16:38
12 Mayıs Osgbtv.com canlı yayını hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
12 May 2013, Sun, 15:05
11 Mayıs Ön ve Son Testler hk, Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
11 May 2013, Sat, 14:31
11 Mayıs Canlı Yayın Soru Çözümü Yayın Akışı Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
11 May 2013, Sat, 10:47
Canlı Yayın Soru Çözümü Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
10 May 2013, Fri, 14:54
OSGBTV Site Güncellemelir Hk. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
6 May 2013, Mon, 11:30
6 Mayıs 20:00 23:00 Saatleri arasında Canlı Yayınımız Hakkında Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
6 May 2013, Mon, 10:24
Düzeltme! 7 ve 8 Mayıs Canlı Yayın Etkinliği Olmayacaktır. Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
6 May 2013, Mon, 10:21
05 Mayıs tarihli canlı yayın hakkında Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
5 May 2013, Sun, 18:35
30 Mayıs Canlı Soru Çözümü Tekrarı -Mesut Toraman(Yüksekte Çalışma-İnşaat İşlerinde İSG Dersi) -1 Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
5 May 2013, Sun, 09:48
Canlı Yayın Soru Çözümü Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
3 May 2013, Fri, 10:17
Canlı Yayın Bigder Basın Toplantısı Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
3 May 2013, Fri, 10:14
Canlı Yayın Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
2 May 2013, Thu, 10:44
Canlı Soru Çözümü 2.Bölüm Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
1 May 2013, Wed, 10:58
Sınava Hazırlık Özel Canlı Ders Programı Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
29 Apr 2013, Mon, 19:00
Tekrar Yayın 5.İGY ZİRVESİ Yönetim Kullanıcı Resmi Yönetim Kullanıcı 0 Yönetim Kullanıcı
25 Apr 2013, Thu, 16:32